V28A8C200B
VicorVicor
V28A8C200B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28A8C200B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 200W
Ngā Rauemi: V28A8C200B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28A8C200B
Tau Wae V28A8C200B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga V28A8C200B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 80.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Tau Wae Tuakiri V28A8C200 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28A6V5T200BN
V28A6V5T200BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 6.5V 200W
I roto i te taonga: 470 pcs
Tikiake: V28A6V5T200BN.pdf
RFQ
V28A8C200BF3
V28A8C200BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 200W
I roto i te taonga: 4602 pcs
Tikiake: V28A8C200BF3.pdf
RFQ
V28A8C200B3
V28A8C200B3
I roto i te taonga: 440 pcs
Tikiake: V28A8C200B3.pdf
V28A8C200BF2
V28A8C200BF2