V28A5T175B
VicorVicor
V28A5T175B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28A5T175B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 175W
Ngā Rauemi: V28A5T175B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 456 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28A5T175B
Tau Wae V28A5T175B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 456 pcs Pepa Raraunga V28A5T175B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 76.8% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 35A Tau Wae Tuakiri V28A5T175
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28A5M175BS2
V28A5M175BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 175W
I roto i te taonga: 4285 pcs
Tikiake: V28A5M175BS2.pdf
RFQ
V28A5M175BS3
V28A5M175BS3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4949 pcs
Tikiake: V28A5M175BS3.pdf
RFQ
V28A5T175B3
V28A5T175B3
I roto i te taonga: 396 pcs
Tikiake: V28A5T175B3.pdf
V28A5M175BN3
V28A5M175BN3
Tikiake: V28A5M175BN3.pdf
V28A5M175BN2
V28A5M175BN2
Tikiake: V28A5M175BN2.pdf
V28A5T175BG
V28A5T175BG
I roto i te taonga: 444 pcs
Tikiake: V28A5T175BG.pdf
V28A5M175BN
V28A5M175BN
Tikiake: V28A5M175BN.pdf
V28A5T175B2
V28A5T175B2
Tikiake: V28A5T175B2.pdf
V28A5M175BS
V28A5M175BS
Tikiake: V28A5M175BS.pdf
V28A5T175BF3
V28A5T175BF3
Tikiake: V28A5T175BF3.pdf
V28A5T175BF
V28A5T175BF
I roto i te taonga: 384 pcs
Tikiake: V28A5T175BF.pdf
V28A5T175BF2
V28A5T175BF2
Tikiake: V28A5T175BF2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel