V28A5M175B
VicorVicor
V28A5M175B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V28A5M175B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 175W
Ngā Rauemi: V28A5M175B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V28A5M175B
Tau Wae V28A5M175B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga V28A5M175B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 76.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 35A
Tau Wae Tuakiri V28A5M175 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V28A5M175B2
V28A5M175B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 175W
I roto i te taonga: 5906 pcs
Tikiake: V28A5M175B2.pdf
RFQ
V28A5M175BF2
V28A5M175BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4676 pcs
Tikiake: V28A5M175BF2.pdf
RFQ
V28A5M175BG
V28A5M175BG