V24C8T100B
Hua Hua
Tau Wae: V24C8T100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V24C8T100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 657 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 657 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C8T100B
Tau Wae V24C8T100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 657 pcs Pepa Raraunga V24C8T100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V24C8T100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C8T100BF3
V24C8T100BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 761 pcs
Tikiake: V24C8T100BF3.pdf
RFQ
V24C8M100BS3
V24C8M100BS3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4612 pcs
Tikiake: V24C8M100BS3.pdf
RFQ
V24C8T100B2
V24C8T100B2
I roto i te taonga: 755 pcs
Tikiake: V24C8T100B2.pdf
V24C8T100BF
V24C8T100BF
I roto i te taonga: 4652 pcs
Tikiake: V24C8T100BF.pdf
V24C8M100BN2
V24C8M100BN2
Tikiake: V24C8M100BN2.pdf
V24C8T100BF2
V24C8T100BF2