V24C8M100B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24C8M100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V24C8M100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 375 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C8M100B
Tau Wae V24C8M100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 375 pcs Pepa Raraunga V24C8M100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V24C8M100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C8M100B2
V24C8M100B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 322 pcs
Tikiake: V24C8M100B2.pdf
RFQ
V24C8H100BN2
V24C8H100BN2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 459 pcs
Tikiake: V24C8H100BN2.pdf
RFQ
V24C8M100BF2
V24C8M100BF2
I roto i te taonga: 5102 pcs
Tikiake: V24C8M100BF2.pdf
V24C8H100BN3
V24C8H100BN3
I roto i te taonga: 469 pcs
Tikiake: V24C8H100BN3.pdf
V24C8M100BF3
V24C8M100BF3
I roto i te taonga: 5883 pcs
Tikiake: V24C8M100BF3.pdf
V24C8H100BS2
V24C8H100BS2
Tikiake: V24C8H100BS2.pdf
V24C8M100BG
V24C8M100BG
I roto i te taonga: 375 pcs
Tikiake: V24C8M100BG.pdf
V24C8H100BS3
V24C8H100BS3
I roto i te taonga: 442 pcs
Tikiake: V24C8H100BS3.pdf
V24C8H100BS
V24C8H100BS
Tikiake: V24C8H100BS.pdf
V24C8M100BF
V24C8M100BF
I roto i te taonga: 374 pcs
Tikiake: V24C8M100BF.pdf
V24C8M100B3
V24C8M100B3
I roto i te taonga: 379 pcs
Tikiake: V24C8M100B3.pdf
V24C8H100BN
V24C8H100BN
I roto i te taonga: 425 pcs
Tikiake: V24C8H100BN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel