V24C8C100B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24C8C100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V24C8C100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 710 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C8C100B
Tau Wae V24C8C100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 710 pcs Pepa Raraunga V24C8C100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V24C8C100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C8C100B3
V24C8C100B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: V24C8C100B3.pdf
RFQ
V24C8C100BF2
V24C8C100BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5830 pcs
Tikiake: V24C8C100BF2.pdf
RFQ
V24C5T50BN3
V24C5T50BN3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 652 pcs
Tikiake: V24C5T50BN3.pdf
V24C5T50BN2
V24C5T50BN2
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
I roto i te taonga: 795 pcs
Tikiake: V24C5T50BN2.pdf
V24C8C100BF
V24C8C100BF
I roto i te taonga: 4381 pcs
Tikiake: V24C8C100BF.pdf
V24C5T50BS2
V24C5T50BS2
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake: V24C5T50BS2.pdf
V24C5T50BS3
V24C5T50BS3
I roto i te taonga: 735 pcs
Tikiake: V24C5T50BS3.pdf
V24C8C100B2
V24C8C100B2
Tikiake: V24C8C100B2.pdf
V24C8C100BF3
V24C8C100BF3
I roto i te taonga: 646 pcs
Tikiake: V24C8C100BF3.pdf
V24C5T50BN
V24C5T50BN
I roto i te taonga: 798 pcs
Tikiake: V24C5T50BN.pdf
V24C8C100BG
V24C8C100BG
I roto i te taonga: 613 pcs
Tikiake: V24C8C100BG.pdf
V24C5T50BS
V24C5T50BS
Tikiake: V24C5T50BS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel