V24C5C50B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24C5C50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: V24C5C50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 761 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C5C50B
Tau Wae V24C5C50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 761 pcs Pepa Raraunga V24C5C50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Tau Wae Tuakiri V24C5C50 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C5C125BN2
V24C5C125BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 125W
I roto i te taonga: 4700 pcs
Tikiake: V24C5C125BN2.pdf
RFQ
V24C5C125BS2
V24C5C125BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5117 pcs
Tikiake: V24C5C125BS2.pdf
RFQ
V24C5C50BF2
V24C5C50BF2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: V24C5C50BF2.pdf
V24C5C50BG
V24C5C50BG
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: V24C5C50BG.pdf
V24C5C50BF
V24C5C50BF
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: V24C5C50BF.pdf
V24C5C125BN3
V24C5C125BN3
Tikiake: V24C5C125BN3.pdf
V24C5C50B2
V24C5C50B2
I roto i te taonga: 782 pcs
Tikiake: V24C5C50B2.pdf
V24C5C125BN
V24C5C125BN
Tikiake: V24C5C125BN.pdf
V24C5C125BS
V24C5C125BS
Tikiake: V24C5C125BS.pdf
V24C5C50B3
V24C5C50B3
I roto i te taonga: 625 pcs
Tikiake: V24C5C50B3.pdf
V24C5C50BF3
V24C5C50BF3
I roto i te taonga: 760 pcs
Tikiake: V24C5C50BF3.pdf
V24C5C125BS3
V24C5C125BS3
Tikiake: V24C5C125BS3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel