V24C28T50B2
Hua Hua
Tau Wae: V24C28T50B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 50W
Ngā Rauemi: V24C28T50B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C28T50B2
Tau Wae V24C28T50B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5437 pcs Pepa Raraunga V24C28T50B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.78A Tau Wae Tuakiri V24C28T50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C28T50BF2
V24C28T50BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 50W
I roto i te taonga: 4072 pcs
Tikiake: V24C28T50BF2.pdf
RFQ
V24C28T50B
V24C28T50B
Kaihanga: Vicor