V24C28C50BL
VicorVicor
V24C28C50BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24C28C50BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 50W
Ngā Rauemi: V24C28C50BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 780 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C28C50BL
Tau Wae V24C28C50BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 780 pcs Pepa Raraunga V24C28C50BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa 1102-1285
V24C28C50BL-ND
Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 1.78A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.78A Tau Wae Tuakiri V24C28C50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C28C50BL3
V24C28C50BL3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 50W
I roto i te taonga: 739 pcs
Tikiake: V24C28C50BL3.pdf
RFQ
V24C28C50BG2
V24C28C50BG2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5942 pcs
Tikiake: V24C28C50BG2.pdf
RFQ
V24C28C50BL2
V24C28C50BL2