V24C24T50B
Hua Hua
Tau Wae: V24C24T50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 50W
Ngā Rauemi: V24C24T50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 812 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C24T50B
Tau Wae V24C24T50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 812 pcs Pepa Raraunga V24C24T50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.08A
Tau Wae Tuakiri V24C24T50 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C24T50B3
V24C24T50B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 50W
I roto i te taonga: 701 pcs
Tikiake: V24C24T50B3.pdf
RFQ
V24C24T150BS2
V24C24T150BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 5405 pcs
Tikiake: V24C24T150BS2.pdf
RFQ
V24C24T150BS3
V24C24T150BS3
I roto i te taonga: 6021 pcs
Tikiake: V24C24T150BS3.pdf
V24C24T50BF2
V24C24T50BF2