V24C24T150B
Hua Hua
Tau Wae: V24C24T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V24C24T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 563 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C24T150B
Tau Wae V24C24T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 563 pcs Pepa Raraunga V24C24T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Tau Wae Tuakiri V24C24T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C24T100BS
V24C24T100BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 100W
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: V24C24T100BS.pdf
RFQ
V24C24T100BS2
V24C24T100BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5891 pcs
Tikiake: V24C24T100BS2.pdf
RFQ
V24C24T150BF
V24C24T150BF
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 699 pcs
Tikiake: V24C24T150BF.pdf
V24C24T150BG
V24C24T150BG
I roto i te taonga: 703 pcs
Tikiake: V24C24T150BG.pdf
V24C24T100BN3
V24C24T100BN3
I roto i te taonga: 741 pcs
Tikiake: V24C24T100BN3.pdf
V24C24T150BF3
V24C24T150BF3
I roto i te taonga: 641 pcs
Tikiake: V24C24T150BF3.pdf
V24C24T100BN2
V24C24T100BN2
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: V24C24T100BN2.pdf
V24C24T150BF2
V24C24T150BF2
I roto i te taonga: 4360 pcs
Tikiake: V24C24T150BF2.pdf
V24C24T100BN
V24C24T100BN
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: V24C24T100BN.pdf
V24C24T100BS3
V24C24T100BS3
Tikiake: V24C24T100BS3.pdf
V24C24T150B3
V24C24T150B3
I roto i te taonga: 589 pcs
Tikiake: V24C24T150B3.pdf
V24C24T150B2
V24C24T150B2
Tikiake: V24C24T150B2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel