V24C15T150B
Hua Hua
Tau Wae: V24C15T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V24C15T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 563 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C15T150B
Tau Wae V24C15T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 563 pcs Pepa Raraunga V24C15T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Tau Wae Tuakiri V24C15T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C15T100BN3
V24C15T100BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 100W
I roto i te taonga: 680 pcs
Tikiake: V24C15T100BN3.pdf
RFQ
V24C15T150BF
V24C15T150BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 5577 pcs
Tikiake: V24C15T150BF.pdf
RFQ
V24C15T150B2
V24C15T150B2
I roto i te taonga: 3980 pcs
Tikiake: V24C15T150B2.pdf
V24C15T150BF3
V24C15T150BF3
I roto i te taonga: 673 pcs
Tikiake: V24C15T150BF3.pdf
V24C15T100BS
V24C15T100BS
I roto i te taonga: 587 pcs
Tikiake: V24C15T100BS.pdf
V24C15T150B3
V24C15T150B3
I roto i te taonga: 655 pcs
Tikiake: V24C15T150B3.pdf
V24C15T150BF2
V24C15T150BF2
Tikiake: V24C15T150BF2.pdf
V24C15T100BS3
V24C15T100BS3
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: V24C15T100BS3.pdf
V24C15T150BG
V24C15T150BG