V24C12M50B
Hua Hua
Tau Wae: V24C12M50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: V24C12M50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 394 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24C12M50B
Tau Wae V24C12M50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 394 pcs Pepa Raraunga V24C12M50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.1%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C12M150BS3
V24C12M150BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 4222 pcs
Tikiake: V24C12M150BS3.pdf
RFQ
V24C12M50BF2
V24C12M50BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 4469 pcs
Tikiake: V24C12M50BF2.pdf
RFQ
V24C12M50B3
V24C12M50B3
I roto i te taonga: 459 pcs
Tikiake: V24C12M50B3.pdf
V24C12M50BG
V24C12M50BG
I roto i te taonga: 386 pcs
Tikiake: V24C12M50BG.pdf
V24C12M150BN
V24C12M150BN
I roto i te taonga: 315 pcs
Tikiake: V24C12M150BN.pdf
V24C12M150BS2
V24C12M150BS2
Tikiake: V24C12M150BS2.pdf
V24C12M50BF3
V24C12M50BF3
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: V24C12M50BF3.pdf
V24C12M50B2
V24C12M50B2
Tikiake: V24C12M50B2.pdf
V24C12M150BN2
V24C12M150BN2
Tikiake: V24C12M150BN2.pdf
V24C12M50BF
V24C12M50BF
I roto i te taonga: 439 pcs
Tikiake: V24C12M50BF.pdf
V24C12M150BS
V24C12M150BS