V24B8T200BS
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B8T200BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 200W
Ngā Rauemi: V24B8T200BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B8T200BS
Tau Wae V24B8T200BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5043 pcs Pepa Raraunga V24B8T200BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Tau Wae Tuakiri V24B8T200 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24C12C100B
V24C12C100B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: V24C12C100B.pdf
RFQ
V24B8T200BS2
V24B8T200BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 200W
I roto i te taonga: 4109 pcs
Tikiake: V24B8T200BS2.pdf
RFQ
V24C12C100B3
V24C12C100B3
I roto i te taonga: 668 pcs
Tikiake: V24C12C100B3.pdf
V24B8T200BN2
V24B8T200BN2
I roto i te taonga: 550 pcs
Tikiake: V24B8T200BN2.pdf
V24B8T200BS3
V24B8T200BS3