V24B5H200B2
VicorVicor
V24B5H200B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B5H200B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: V24B5H200B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 289 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B5H200B2
Tau Wae V24B5H200B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 289 pcs Pepa Raraunga V24B5H200B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A Tau Wae Tuakiri V24B5H200
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B5H150BS2
V24B5H150BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 4066 pcs
Tikiake: V24B5H150BS2.pdf
RFQ
V24B5H200BF2
V24B5H200BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 5943 pcs
Tikiake: V24B5H200BF2.pdf
RFQ
V24B5H200B
V24B5H200B