V24B48T150B
VicorVicor
V24B48T150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B48T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V24B48T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B48T150B
Tau Wae V24B48T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4883 pcs Pepa Raraunga V24B48T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V24B48T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B48M250BN
V24B48M250BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 205 pcs
Tikiake: V24B48M250BN.pdf
RFQ
V24B48T150BF2
V24B48T150BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4117 pcs
Tikiake: V24B48T150BF2.pdf
RFQ
V24B48M250BS2
V24B48M250BS2
I roto i te taonga: 4746 pcs
Tikiake: V24B48M250BS2.pdf
V24B48T150BG
V24B48T150BG
I roto i te taonga: 544 pcs
Tikiake: V24B48T150BG.pdf
V24B48M250BS3
V24B48M250BS3
Tikiake: V24B48M250BS3.pdf
V24B48T150BF3
V24B48T150BF3
I roto i te taonga: 503 pcs
Tikiake: V24B48T150BF3.pdf
V24B48T150BF
V24B48T150BF
Tikiake: V24B48T150BF.pdf
V24B48M250BN2
V24B48M250BN2
Tikiake: V24B48M250BN2.pdf
V24B48M250BN3
V24B48M250BN3
Tikiake: V24B48M250BN3.pdf
V24B48T150B3
V24B48T150B3
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: V24B48T150B3.pdf
V24B48T150B2
V24B48T150B2
Tikiake: V24B48T150B2.pdf
V24B48M250BS
V24B48M250BS
Tikiake: V24B48M250BS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel