V24B48C250B
VicorVicor
V24B48C250B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B48C250B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 250W
Ngā Rauemi: V24B48C250B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B48C250B
Tau Wae V24B48C250B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4250 pcs Pepa Raraunga V24B48C250B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89.1%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.2A
Tau Wae Tuakiri V24B48C250 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B48C250B2
V24B48C250B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 4322 pcs
Tikiake: V24B48C250B2.pdf
RFQ
V24B48C250BF3
V24B48C250BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4548 pcs
Tikiake: V24B48C250BF3.pdf
RFQ
V24B48C200BS
V24B48C200BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 200W
Tikiake: V24B48C200BS.pdf
V24B48C250B3
V24B48C250B3
Tikiake: V24B48C250B3.pdf
V24B48C200BN
V24B48C200BN
I roto i te taonga: 607 pcs
Tikiake: V24B48C200BN.pdf
V24B48C200BN2
V24B48C200BN2
Tikiake: V24B48C200BN2.pdf
V24B48C250BF2
V24B48C250BF2
I roto i te taonga: 521 pcs
Tikiake: V24B48C250BF2.pdf
V24B48C250BF
V24B48C250BF
Tikiake: V24B48C250BF.pdf
V24B48C200BS2
V24B48C200BS2
Tikiake: V24B48C200BS2.pdf
V24B48C250BG
V24B48C250BG
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake: V24B48C250BG.pdf
V24B48C200BS3
V24B48C200BS3