V24B48C150BF
VicorVicor
V24B48C150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B48C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V24B48C150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B48C150BF
Tau Wae V24B48C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5607 pcs Pepa Raraunga V24B48C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V24B48C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B48C150B
V24B48C150B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 621 pcs
Tikiake: V24B48C150B.pdf
RFQ
V24B48C150BG3
V24B48C150BG3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake: V24B48C150BG3.pdf
RFQ
V24B48C150BF3
V24B48C150BF3
I roto i te taonga: 4626 pcs
Tikiake: V24B48C150BF3.pdf
V24B3V3T150BS2
V24B3V3T150BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 4186 pcs
Tikiake: V24B3V3T150BS2.pdf
V24B48C150BF2
V24B48C150BF2