V24B36M150B
VicorVicor
V24B36M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B36M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V24B36M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B36M150B
Tau Wae V24B36M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5230 pcs Pepa Raraunga V24B36M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Tau Wae Tuakiri V24B36M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B36M150BF3
V24B36M150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 6045 pcs
Tikiake: V24B36M150BF3.pdf
RFQ
V24B36H200BN
V24B36H200BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 200W
I roto i te taonga: 302 pcs
Tikiake: V24B36H200BN.pdf
RFQ
V24B36H200BN3
V24B36H200BN3
I roto i te taonga: 4999 pcs
Tikiake: V24B36H200BN3.pdf
V24B36M150BF2
V24B36M150BF2
Tikiake: V24B36M150BF2.pdf
V24B36H200BS
V24B36H200BS
Tikiake: V24B36H200BS.pdf
V24B36H200BN2
V24B36H200BN2
Tikiake: V24B36H200BN2.pdf
V24B36M150B2
V24B36M150B2
Tikiake: V24B36M150B2.pdf
V24B36H200BS3
V24B36H200BS3
Tikiake: V24B36H200BS3.pdf
V24B36M150BG
V24B36M150BG
Tikiake: V24B36M150BG.pdf
V24B36M150BF
V24B36M150BF
Tikiake: V24B36M150BF.pdf
V24B36H200BS2
V24B36H200BS2
I roto i te taonga: 275 pcs
Tikiake: V24B36H200BS2.pdf
V24B36M150B3
V24B36M150B3
Tikiake: V24B36M150B3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel