V24B28C200BS
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B28C200BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 200W
Ngā Rauemi: V24B28C200BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B28C200BS
Tau Wae V24B28C200BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5655 pcs Pepa Raraunga V24B28C200BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 7.14A
Tau Wae Tuakiri V24B28C200 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B28C250B3
V24B28C250B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 250W
I roto i te taonga: 466 pcs
Tikiake: V24B28C250B3.pdf
RFQ
V24B28C200BN3
V24B28C200BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 200W
I roto i te taonga: 610 pcs
Tikiake: V24B28C200BN3.pdf
RFQ
V24B28C200BS2
V24B28C200BS2
I roto i te taonga: 5279 pcs
Tikiake: V24B28C200BS2.pdf
V24B28C250B2
V24B28C250B2
I roto i te taonga: 5576 pcs
Tikiake: V24B28C250B2.pdf
V24B28C250BF
V24B28C250BF
Tikiake: V24B28C250BF.pdf
V24B28C200BS3
V24B28C200BS3