V24B15T150B
VicorVicor
V24B15T150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B15T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V24B15T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 509 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B15T150B
Tau Wae V24B15T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 509 pcs Pepa Raraunga V24B15T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Tau Wae Tuakiri V24B15T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B15T150B3
V24B15T150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 633 pcs
Tikiake: V24B15T150B3.pdf
RFQ
V24B15T150BF2
V24B15T150BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5508 pcs
Tikiake: V24B15T150BF2.pdf
RFQ
V24B15T150BF
V24B15T150BF
I roto i te taonga: 4124 pcs
Tikiake: V24B15T150BF.pdf
V24B15M200BS2
V24B15M200BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 200W
Tikiake: V24B15M200BS2.pdf
V24B15M200BS
V24B15M200BS
Tikiake: V24B15M200BS.pdf
V24B15T150BG
V24B15T150BG
Tikiake: V24B15T150BG.pdf
V24B15T150B2
V24B15T150B2