V24B12T150BF
VicorVicor
V24B12T150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B12T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: V24B12T150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B12T150BF
Tau Wae V24B12T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5961 pcs Pepa Raraunga V24B12T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V24B12T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B12T150B3
V24B12T150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 678 pcs
Tikiake: V24B12T150B3.pdf
RFQ
V24B12M250BS
V24B12M250BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250W
I roto i te taonga: 5745 pcs
Tikiake: V24B12M250BS.pdf
RFQ
V24B12T150B
V24B12T150B
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake: V24B12T150B.pdf
V24B12T150BF3
V24B12T150BF3
I roto i te taonga: 654 pcs
Tikiake: V24B12T150BF3.pdf
V24B12T150BG2
V24B12T150BG2
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: V24B12T150BG2.pdf
V24B12M250BS2
V24B12M250BS2
I roto i te taonga: 5839 pcs
Tikiake: V24B12M250BS2.pdf
V24B12T150BF2
V24B12T150BF2