V24B12M150B
VicorVicor
V24B12M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V24B12M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: V24B12M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V24B12M150B
Tau Wae V24B12M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4147 pcs Pepa Raraunga V24B12M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Tau Wae Tuakiri V24B12M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V24B12M150B3
V24B12M150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 304 pcs
Tikiake: V24B12M150B3.pdf
RFQ
V24B12M150BF3
V24B12M150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4946 pcs
Tikiake: V24B12M150BF3.pdf
RFQ
V24B12M150BF
V24B12M150BF
I roto i te taonga: 4023 pcs
Tikiake: V24B12M150BF.pdf
V24B12M150B2
V24B12M150B2
Tikiake: V24B12M150B2.pdf
V24B12H250BS
V24B12H250BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250W
Tikiake: V24B12H250BS.pdf
V24B12H250BN2
V24B12H250BN2
Tikiake: V24B12H250BN2.pdf
V24B12M150BF2
V24B12M150BF2