V150C8T100B
Hua Hua
Tau Wae: V150C8T100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V150C8T100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 624 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C8T100B
Tau Wae V150C8T100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 624 pcs Pepa Raraunga V150C8T100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C8M100BS2
V150C8M100BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 5594 pcs
Tikiake: V150C8M100BS2.pdf
RFQ
V150C8T100B2
V150C8T100B2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4268 pcs
Tikiake: V150C8T100B2.pdf
RFQ
V150C8T100BF2
V150C8T100BF2
Tikiake: V150C8T100BF2.pdf
V150C8T100BG
V150C8T100BG
Tikiake: V150C8T100BG.pdf
V150C8M100BN2
V150C8M100BN2
Tikiake: V150C8M100BN2.pdf
V150C8M100BN
V150C8M100BN
Tikiake: V150C8M100BN.pdf
V150C8T100BF3
V150C8T100BF3
Tikiake: V150C8T100BF3.pdf
V150C8T100B3
V150C8T100B3
I roto i te taonga: 598 pcs
Tikiake: V150C8T100B3.pdf
V150C8T100BF
V150C8T100BF