V150C5H100B
Hua Hua
Tau Wae: V150C5H100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V150C5H100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C5H100B
Tau Wae V150C5H100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4606 pcs Pepa Raraunga V150C5H100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.7% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C5H100BG
V150C5H100BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 5122 pcs
Tikiake: V150C5H100BG.pdf
RFQ
V150C5E100BS3
V150C5E100BS3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4599 pcs
Tikiake: V150C5E100BS3.pdf
RFQ
V150C5H100B3
V150C5H100B3
Tikiake: V150C5H100B3.pdf
V150C5H100BF2
V150C5H100BF2
Tikiake: V150C5H100BF2.pdf
V150C5E100BS2
V150C5E100BS2
Tikiake: V150C5E100BS2.pdf
V150C5H100B2
V150C5H100B2
Tikiake: V150C5H100B2.pdf
V150C5H100BF
V150C5H100BF
Tikiake: V150C5H100BF.pdf
V150C5E100BN
V150C5E100BN
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: V150C5E100BN.pdf
V150C5H100BF3
V150C5H100BF3