V150C48T150BF2
Hua Hua
Tau Wae: V150C48T150BF2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V150C48T150BF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C48T150BF2
Tau Wae V150C48T150BF2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5203 pcs Pepa Raraunga V150C48T150BF2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C48T150BL
V150C48T150BL
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 659 pcs
Tikiake: V150C48T150BL.pdf
RFQ
V150C48T150B
V150C48T150B
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4229 pcs
Tikiake: V150C48T150B.pdf
RFQ
V150C48T150BF3
V150C48T150BF3
I roto i te taonga: 5594 pcs
Tikiake: V150C48T150BF3.pdf
V150C48M150BS2
V150C48M150BS2
Tikiake: V150C48M150BS2.pdf
V150C48T150BF
V150C48T150BF