V150C48C150B
Hua Hua
Tau Wae: V150C48C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V150C48C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 724 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C48C150B
Tau Wae V150C48C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 724 pcs Pepa Raraunga V150C48C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.1%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V150C3V3T75BN2
V150C3V3T75BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 669 pcs
Tikiake: V150C3V3T75BN2.pdf
RFQ
V150C48C150B2
V150C48C150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4034 pcs
Tikiake: V150C48C150B2.pdf
RFQ
V150C3V3T75BN
V150C3V3T75BN
I roto i te taonga: 5191 pcs
Tikiake: V150C3V3T75BN.pdf
V150C3V3T75BS3
V150C3V3T75BS3
Tikiake: V150C3V3T75BS3.pdf
V150C48C150BF
V150C48C150BF
Tikiake: V150C48C150BF.pdf
V150C3V3T75BS
V150C3V3T75BS
Tikiake: V150C3V3T75BS.pdf
V150C48C150BG
V150C48C150BG
I roto i te taonga: 629 pcs
Tikiake: V150C48C150BG.pdf
V150C48C150BF2
V150C48C150BF2
Tikiake: V150C48C150BF2.pdf
V150C3V3T75BS2
V150C3V3T75BS2
Tikiake: V150C3V3T75BS2.pdf
V150C48C150BF3
V150C48C150BF3
I roto i te taonga: 658 pcs
Tikiake: V150C48C150BF3.pdf
V150C3V3T75BN3
V150C3V3T75BN3
Tikiake: V150C3V3T75BN3.pdf
V150C48C150B3
V150C48C150B3
Tikiake: V150C48C150B3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel