V150C28T150BN2
Hua Hua
Tau Wae: V150C28T150BN2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V150C28T150BN2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 561 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 561 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C28T150BN2
Tau Wae V150C28T150BN2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 561 pcs Pepa Raraunga V150C28T150BN2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.36A
Tau Wae Tuakiri V150C28T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C36C150B2
V150C36C150B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 4031 pcs
Tikiake: V150C36C150B2.pdf
RFQ
V150C28T150BL3
V150C28T150BL3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 4585 pcs
Tikiake: V150C28T150BL3.pdf
RFQ
V150C28T150BN
V150C28T150BN