V150C24M150B
Hua Hua
Tau Wae: V150C24M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V150C24M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150C24M150B
Tau Wae V150C24M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5247 pcs Pepa Raraunga V150C24M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.7% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150C24H150BN3
V150C24H150BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 5170 pcs
Tikiake: V150C24H150BN3.pdf
RFQ
V150C24M150BF3
V150C24M150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4531 pcs
Tikiake: V150C24M150BF3.pdf
RFQ
V150C24H150BS3
V150C24H150BS3
Tikiake: V150C24H150BS3.pdf
V150C24M150BF
V150C24M150BF
Tikiake: V150C24M150BF.pdf
V150C24H150BS2
V150C24H150BS2
Tikiake: V150C24H150BS2.pdf
V150C24H150BS
V150C24H150BS
Tikiake: V150C24H150BS.pdf
V150C24M150BG
V150C24M150BG
Tikiake: V150C24M150BG.pdf
V150C24H150BN
V150C24H150BN
Tikiake: V150C24H150BN.pdf
V150C24H150BN2
V150C24H150BN2
Tikiake: V150C24H150BN2.pdf
V150C24M150BF2
V150C24M150BF2
Tikiake: V150C24M150BF2.pdf
V150C24M150B3
V150C24M150B3
I roto i te taonga: 309 pcs
Tikiake: V150C24M150B3.pdf
V150C24M150B2
V150C24M150B2
I roto i te taonga: 256 pcs
Tikiake: V150C24M150B2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel