V150B8C200B
VicorVicor
V150B8C200B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B8C200B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 200W
Ngā Rauemi: V150B8C200B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B8C200B
Tau Wae V150B8C200B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4670 pcs Pepa Raraunga V150B8C200B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150B5T200BN3
V150B5T200BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 4314 pcs
Tikiake: V150B5T200BN3.pdf
RFQ
V150B8C200BF2
V150B8C200BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 200W
I roto i te taonga: 5215 pcs
Tikiake: V150B8C200BF2.pdf
RFQ
V150B5T200BN
V150B5T200BN
Tikiake: V150B5T200BN.pdf
V150B8C200BF
V150B8C200BF
Tikiake: V150B8C200BF.pdf
V150B8C200BF3
V150B8C200BF3
Tikiake: V150B8C200BF3.pdf
V150B5T200BS
V150B5T200BS
Tikiake: V150B5T200BS.pdf
V150B8C200B2
V150B8C200B2
Tikiake: V150B8C200B2.pdf
V150B8C200B3
V150B8C200B3
Tikiake: V150B8C200B3.pdf
V150B5T200BS2
V150B5T200BS2
Tikiake: V150B5T200BS2.pdf
V150B8C200BG
V150B8C200BG
I roto i te taonga: 456 pcs
Tikiake: V150B8C200BG.pdf
V150B5T200BS3
V150B5T200BS3