V150B5M200B
VicorVicor
V150B5M200B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B5M200B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: V150B5M200B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B5M200B
Tau Wae V150B5M200B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5166 pcs Pepa Raraunga V150B5M200B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V150B5M200BF2
V150B5M200BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 5549 pcs
Tikiake: V150B5M200BF2.pdf
RFQ
V150B5M150BN2
V150B5M150BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 4923 pcs
Tikiake: V150B5M150BN2.pdf
RFQ
V150B5M150BS
V150B5M150BS
Tikiake: V150B5M150BS.pdf
V150B5M200BF3
V150B5M200BF3
Tikiake: V150B5M200BF3.pdf
V150B5M200BF
V150B5M200BF
Tikiake: V150B5M200BF.pdf
V150B5M150BS2
V150B5M150BS2
Tikiake: V150B5M150BS2.pdf
V150B5M200B3
V150B5M200B3