V150B36C250BL2
VicorVicor
V150B36C250BL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B36C250BL2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 250W
Ngā Rauemi: V150B36C250BL2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B36C250BL2
Tau Wae V150B36C250BL2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4625 pcs Pepa Raraunga V150B36C250BL2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.94A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150B36C250BN2
V150B36C250BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 250W
I roto i te taonga: 5546 pcs
Tikiake: V150B36C250BN2.pdf
RFQ
V150B36C250BS
V150B36C250BS
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4740 pcs
Tikiake: V150B36C250BS.pdf
RFQ
V150B36C250BL
V150B36C250BL