V150B28M150B
VicorVicor
V150B28M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B28M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V150B28M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B28M150B
Tau Wae V150B28M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5392 pcs Pepa Raraunga V150B28M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.9%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.36A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150B28H250BN2
V150B28H250BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 250W
I roto i te taonga: 4688 pcs
Tikiake: V150B28H250BN2.pdf
RFQ
V150B28M150BG
V150B28M150BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 4468 pcs
Tikiake: V150B28M150BG.pdf
RFQ
V150B28H250BS3
V150B28H250BS3
Tikiake: V150B28H250BS3.pdf
V150B28M150BF3
V150B28M150BF3
Tikiake: V150B28M150BF3.pdf
V150B28H250BN3
V150B28H250BN3
Tikiake: V150B28H250BN3.pdf
V150B28H250BN
V150B28H250BN
I roto i te taonga: 284 pcs
Tikiake: V150B28H250BN.pdf
V150B28M150BF2
V150B28M150BF2
Tikiake: V150B28M150BF2.pdf
V150B28M150BF
V150B28M150BF
Tikiake: V150B28M150BF.pdf
V150B28M150B3
V150B28M150B3
Tikiake: V150B28M150B3.pdf
V150B28M150B2
V150B28M150B2
Tikiake: V150B28M150B2.pdf
V150B28H250BS2
V150B28H250BS2