V150B24T150B2
VicorVicor
V150B24T150B2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B24T150B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: V150B24T150B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B24T150B2
Tau Wae V150B24T150B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5746 pcs Pepa Raraunga V150B24T150B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A