V150B15T150B
VicorVicor
V150B15T150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150B15T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 150W
Ngā Rauemi: V150B15T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150B15T150B
Tau Wae V150B15T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4875 pcs Pepa Raraunga V150B15T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 100V Ngaohihi - Whakauru (Max) 200V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.1%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150B15T150BF3
V150B15T150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 150W
I roto i te taonga: 5269 pcs
Tikiake: V150B15T150BF3.pdf
RFQ
V150B15T150BF
V150B15T150BF
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4638 pcs
Tikiake: V150B15T150BF.pdf
RFQ
V150B15M250BS2
V150B15M250BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 250W
Tikiake: V150B15M250BS2.pdf
V150B15T150B3
V150B15T150B3
Tikiake: V150B15T150B3.pdf
V150B15M250BN
V150B15M250BN
Tikiake: V150B15M250BN.pdf
V150B15M250BN2
V150B15M250BN2
Tikiake: V150B15M250BN2.pdf
V150B15T150B2
V150B15T150B2
Tikiake: V150B15T150B2.pdf
V150B15M250BS
V150B15M250BS
Tikiake: V150B15M250BS.pdf
V150B15T150BG
V150B15T150BG
Tikiake: V150B15T150BG.pdf
V150B15T150BF2
V150B15T150BF2
Tikiake: V150B15T150BF2.pdf
V150B15M250BS3
V150B15M250BS3