V110C8H75BN
Hua Hua
Tau Wae: V110C8H75BN
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 75W
Ngā Rauemi: V110C8H75BN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110C8H75BN
Tau Wae V110C8H75BN Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga V110C8H75BN.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 84.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Nama - Whakaputa (Max) 9.38A Tau Wae Tuakiri V110C8H75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110C8H75BG2
V110C8H75BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 75W
I roto i te taonga: 4636 pcs
Tikiake: V110C8H75BG2.pdf
RFQ
V110C8H75BL3
V110C8H75BL3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4831 pcs
Tikiake: V110C8H75BL3.pdf
RFQ
V110C8H75BN2
V110C8H75BN2
Tikiake: V110C8H75BN2.pdf
V110C8H75BG
V110C8H75BG
Tikiake: V110C8H75BG.pdf
V110C8H75BS
V110C8H75BS
Tikiake: V110C8H75BS.pdf
V110C8H75BN3
V110C8H75BN3