V110C48C100BG
Hua Hua
Tau Wae: V110C48C100BG
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 100W
Ngā Rauemi: V110C48C100BG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 584 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110C48C100BG
Tau Wae V110C48C100BG Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 584 pcs Pepa Raraunga V110C48C100BG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.08A
Tau Wae Tuakiri V110C48C100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110C48C100BF3
V110C48C100BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 100W
I roto i te taonga: 5291 pcs
Tikiake: V110C48C100BF3.pdf
RFQ
V110C48C100BG3
V110C48C100BG3
Kaihanga: Vicor