V110C3V3M50BG2
Hua Hua
Tau Wae: V110C3V3M50BG2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V110C3V3M50BG2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110C3V3M50BG2
Tau Wae V110C3V3M50BG2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5746 pcs Pepa Raraunga V110C3V3M50BG2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79.8% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 66V - 154V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15.15A Tau Wae Tuakiri V110C3V3M50