V110C3V3H50BS
Hua Hua
Tau Wae: V110C3V3H50BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V110C3V3H50BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110C3V3H50BS
Tau Wae V110C3V3H50BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4818 pcs Pepa Raraunga V110C3V3H50BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79.8% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 66V - 154V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15.15A Tau Wae Tuakiri V110C3V3H50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110C3V3M50B3
V110C3V3M50B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 4298 pcs
Tikiake: V110C3V3M50B3.pdf
RFQ
V110C3V3M50B
V110C3V3M50B
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4891 pcs
Tikiake: V110C3V3M50B.pdf
RFQ
V110C3V3H50BS3
V110C3V3H50BS3
Tikiake: V110C3V3H50BS3.pdf
V110C3V3H50BN
V110C3V3H50BN
Tikiake: V110C3V3H50BN.pdf
V110C3V3H50BS2
V110C3V3H50BS2