V110C24E100BF3
Hua Hua
Tau Wae: V110C24E100BF3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: V110C24E100BF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110C24E100BF3
Tau Wae V110C24E100BF3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga V110C24E100BF3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V110C24E100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110C24E100BG2
V110C24E100BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 100W
I roto i te taonga: 741 pcs
Tikiake: V110C24E100BG2.pdf
RFQ
V110C24E100B
V110C24E100B
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: V110C24E100B.pdf
RFQ
V110C24E100B3
V110C24E100B3
I roto i te taonga: 4683 pcs
Tikiake: V110C24E100B3.pdf
V110C24C100BS3
V110C24C100BS3
I roto i te taonga: 4459 pcs
Tikiake: V110C24C100BS3.pdf
V110C24E100BF
V110C24E100BF