V110B8T150BS
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V110B8T150BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 150W
Ngā Rauemi: V110B8T150BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110B8T150BS
Tau Wae V110B8T150BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5564 pcs Pepa Raraunga V110B8T150BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 66V - 154V Input Nama - Whakaputa (Max) 18.75A
Tau Wae Tuakiri V110B8T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110C12C100B
V110C12C100B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: V110C12C100B.pdf
RFQ
V110B8T150BS3
V110B8T150BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 150W
I roto i te taonga: 4940 pcs
Tikiake: V110B8T150BS3.pdf
RFQ
V110C12C100B2
V110C12C100B2
I roto i te taonga: 5630 pcs
Tikiake: V110C12C100B2.pdf
V110C12C100BF
V110C12C100BF
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
I roto i te taonga: 812 pcs
Tikiake: V110C12C100BF.pdf
V110B8T150BS2
V110B8T150BS2