V110B5M150B
VicorVicor
V110B5M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V110B5M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi: V110B5M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110B5M150B
Tau Wae V110B5M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4815 pcs Pepa Raraunga V110B5M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 66V - 154V Input Nama - Whakaputa (Max) 30A
Tau Wae Tuakiri V110B5M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110B5M150B3
V110B5M150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W