V110B36T150BL
VicorVicor
V110B36T150BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V110B36T150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V110B36T150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 559 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V110B36T150BL
Tau Wae V110B36T150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 559 pcs Pepa Raraunga V110B36T150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 66V Ngaohihi - Whakauru (Max) 154V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 66V - 154V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V110B36T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V110B36T150BG
V110B36T150BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 4869 pcs
Tikiake: V110B36T150BG.pdf
RFQ
V110B36T150BL3
V110B36T150BL3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5656 pcs
Tikiake: V110B36T150BL3.pdf
RFQ
V110B36T150BL2
V110B36T150BL2