V048F160T015-CB
VicorVicor
V048F160T015-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V048F160T015-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.V048F160T015-CB.pdf2.V048F160T015-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V048F160T015-CB
Tau Wae V048F160T015-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 5341 pcs Pepa Raraunga 1.V048F160T015-CB.pdf2.V048F160T015-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 16V Momotuhi - Whakauru 26 V ~ 55 V
Whakamahia IC / Wahanga V048F160T015 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® VTM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 240W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1197
V048F160T015-CB-ND
V048F160T015CB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga - Whakawhiti 3.6MHz Whakaahuatanga Taipitopito V048F160T015 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 15A Poari Poari Fully Populated