MV036F360M003-CB
Hua Hua
Tau Wae: MV036F360M003-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Ngā Rauemi: 1.MV036F360M003-CB.pdf2.MV036F360M003-CB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MV036F360M003-CB
Tau Wae MV036F360M003-CB Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 4647 pcs Pepa Raraunga 1.MV036F360M003-CB.pdf2.MV036F360M003-CB.pdf
Putanga - Whakaputa 36V Momotuhi - Whakauru 26 V ~ 50 V
Whakamahia IC / Wahanga MV036F360M003 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® VTM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 120W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours) Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Up or Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito MV036F360M003 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Up or Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 3.33A