MP028F036M12AL-CB
VicorVicor
MP028F036M12AL-CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP028F036M12AL-CB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVALUATION BOARDS PRM REGULATOR
Ngā Rauemi: 1.MP028F036M12AL-CB.pdf2.MP028F036M12AL-CB.pdf3.MP028F036M12AL-CB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 522 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP028F036M12AL-CB
Tau Wae MP028F036M12AL-CB Kaihanga Vicor
Putanga - Whakaputa 36V Momotuhi - Whakauru 16 V ~ 50 V
Whakamahia IC / Wahanga MP028F036M12 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® PRM® Topology Whakahaere Buck-Boost
Mana - Whakaputa 120W Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1010
MP028F036M12ALCB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Up or Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito MP028F036M12 VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 3.3A