MI-254-IX-F2
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MI-254-IX-F2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: MI-254-IX-F2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MI-254-IX-F2
Tau Wae MI-254-IX-F2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4598 pcs Pepa Raraunga MI-254-IX-F2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 100V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 210V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 4.20" L x 2.40" W x 1.00" H (106.7mm x 61.0mm x 25.4mm) Raupapa MI-200™
Mana (Watts) 75W Packaging Bulk
Paa / Case Full Brick Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 100V - 210V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.56A Nga tono ITE (Commercial)