HUB1200-S
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HUB1200-S
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua BOX HOLDUP 1200UF
Ngā Rauemi: HUB1200-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HUB1200-S
Tau Wae HUB1200-S Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga BOX HOLDUP 1200UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1275 pcs Pepa Raraunga HUB1200-S.pdf
Raupapa - Ētahi Ingoa Q11764281
Q8458708
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Momo Accessory Hold Up Box
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
40485
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: HS TOP-SIDE 11MM LONGTDNL FLOW
I roto i te taonga: 5107 pcs
Tikiake: 40485.pdf
RFQ
31742
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: CHOKE 7A - 3000UH
I roto i te taonga: 6926 pcs
Tikiake: 31742.pdf
RFQ
HUB820-S
HUB820-S
Whakaahuatanga: HUB CONNECTOR
Tikiake: HUB820-S.pdf
HUB3300-S
HUB3300-S
Whakaahuatanga: HOLD UP BOX 1650UF