DCM3714VD2J13D0C01
VicorVicor
DCM3714VD2J13D0C01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM3714VD2J13D0C01
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 400W
Ngā Rauemi: DCM3714VD2J13D0C01.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 255 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 255 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM3714VD2J13D0C01
Tau Wae DCM3714VD2J13D0C01 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 255 pcs Pepa Raraunga DCM3714VD2J13D0C01.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.75" L x 1.40" W x 0.37" H (95.1mm x 35.5mm x 9.3mm)
Raupapa VI Chip® DCM® Mana (Watts) 400W
Packaging Box Ētahi Ingoa 1102-5511
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 93.2% Nama - Whakaputa (Max) 33.3A