DCM3414V50M13C2C01
VicorVicor
DCM3414V50M13C2C01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM3414V50M13C2C01
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 320W
Ngā Rauemi: DCM3414V50M13C2C01.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 280 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM3414V50M13C2C01
Tau Wae DCM3414V50M13C2C01 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 320W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280 pcs Pepa Raraunga DCM3414V50M13C2C01.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 16V Ngaohihi - Whakauru (Max) 50V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm)
Raupapa VI Chip® DCM® Mana (Watts) 320W
Packaging Box Ētahi Ingoa 1102-5482
Tae Mahi -20°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 91.5% Nama - Whakaputa (Max) 26.67A